Kolor.pngMenu »

O mnie

O mnie


„Istnieją dwa rodzaje fotografów: tacy, którzy komponują zdjęcia, i tacy, którzy je robią. Pierwsi pracują w pracowniach, dla drugich świat jest pracownią... I dla tych nie istnieje zwyczajność: każda rzecz w ich życiu może być źródłem inspiracji.” ~Ernst Haas


ja.png
Mam na imię Natalia. Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, Adrianny i Filipa. Fotografia w moim życiu pojawiła się już dawno. Na początku fotografowałam wszystko oraz wszystkich. Dopiero, kiedy na świecie pojawiły się moje dzieci, uświadomiłam sobie, że fotografowanie maluchów sprawia mi największa radość. Bardzo lubię sesje noworodkowe, dziecięce, ciążowe i rodzinne.

Ostatnio szczególnie bliska mi jest fotografia noworodkowa. Pierwsze dni życia dziecka są bardzo ulotne, warto je zapamiętać. W tym kierunku podjęłam szkolenia i ciągle staram się rozwijać. Zrezygnowałam z dotychczasowego zajęcia i połączyłam przyjemność z pożytecznym. Teraz czuję, że robię to, co powinnam.

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozwolicie mi uchwycić pierwsze chwile waszych dzieci, ich dzieciństwo a także wspaniały okres w życiu każdej przyszłej mamy - oczekiwanie na swoje szczęście.