Kolor.pngMenu »

O sesjach

20170206105101-0079e20e.jpg

Sesja noworodkowa


Pierwsze dni każdego dziecka są czasem niezwykłym. Jako mama dwójki wspaniałych Urwisów doskonale wiem, że każdy rodzic chce je dokładnie zapamiętać. Nie ma lepszego sposobu na zachowanie tych wspaniałych chwil niż uchwycenie ich na zdjęciach. Dlatego zapraszam Państwa do skorzystania z sesji noworodkowej. Zdjęcia najlepiej wykonać między 5 a 14. dniem życia dziecka, gdyż jest to czas, kiedy maleństwo przesypia większość dnia, doskonale pamięta pozycje z brzuszka i jest wyjątkowo spokojne. Sesję noworodkową najlepiej zarezerwować jeszcze w ciąży, a po przyjściu na świat dziecka ustalimy dokładny termin.

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie. Posiadam różnorodne rekwizyty, tła, ubranka, ręcznie robione czapeczki i opaski, które wykorzystuję żeby stworzyć niezwykłe stylizacje.


20170508182008-68895c0b.jpg
Ukończyłam profesjonalne kursy i warsztaty u najlepszych fotografów w Polsce, jednocześnie chcę podkreślić, że chcąc zagwarantować jak najlepszą jakość usług, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę. Nie ma dla mnie nic ważniejszego niż bezpieczeństwo Państwa dziecka. Posiadam duże doświadczenie z pracą z noworodkami, wiem jak postępować z maluszkiem, aby zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort.

Jak się przygotować


Bardzo często dostaję pytania jak przygotować się do sesji. Należy zabrać kocyk, smoczek (nawet jeśli maluszek go nie używa), pieluszki i jedzonko. W ramach sesji wykonuję też zdjęcia z rodzicami i rodzeństwem, dlatego proponuję zabrać też ubrania dla siebie - najlepiej czarne lub białe bez żadnych napisów i aplikacji, aby nie odrywały wzroku od modeli. Czas, który trzeba poświęcić na wykonanie zdjęć to 3 do 5 godzin. Przebieg sesji ustala mały Model. Będzie czas na karmienie, przewijanie i przytulanie. Sesję wykonywane są w przytulnym studiu, gdzie zarówno maluszek jak i rodzice mogą czuć się komfortowo.


20170407234732-89b68824.jpg

Sesja ciążowa


Ciąża to magiczny stan. To taki wyjątkowy czas, kiedy kobieta czuje się wyjątkowa, bo nosi w sobie Mały Cud. Dlatego też warto utrwalić te niezwykłe chwile. Najlepszy czas na sesję ciążową to jej 7-8 miesiąc. Przyszła mama czuje się wtedy dobrze, jej brzuszek nie jest jeszcze zbyt nisko i dlatego bardzo ładnie prezentuje się na zdjęciach. Zdjęcia robię zarówno w plenerze jak i w moim studio, jednak zawsze preferuję plener - niezależnie od pory roku.

Na sesje ciążową, młoda mama może zabrać ze sobą najbliższe jej osoby. Przecież każdy z nich nie może doczekać się maluszka! Mogę zaproponować wiele pięknych sukni oraz dodatków, dzięki którym przyszła mama będzie wyglądać niepowtarzalnie i wyjątkowo. Nie zapominajmy też o makijażu - przed sesją warto zrobić sobie profesjonalny make up - jeśli chcesz, mogę umówić cię z zaufaną, profesjonalną wizażystką.

Przyszła Mamo, nie zastanawiaj się długo, taki czas się nie powtórzy.


dzieci.jpg

Sesja dziecięca


Sesja dziecięca to niezapomniana pamiątka na lata. Nasze pociechy za kilkanaście lat będą mogły przypomnieć sobie beztroskie chwile dzieciństwa, które warto uwiecznić. Zdjęcia stanowią także oryginalny prezent dla najbliższych.

Jako mama doskonale wiem, że maluchy nie zawsze chętne są do pozowania, dlatego posiadam wiele rekwizytów, które przykują uwagę dziecka. Sesja odbywa się w przyjaznym otoczeniu, jestem cierpliwa, zawsze dbam o to, aby atmosfera była radosna i bezstresowa. Dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia były naturalne i w 100% oddawały beztroskę i radość Waszego dziecka. Na sesję najlepiej ubrać dziecko w ubrania jedno- lub dwukolorowe, bez zbędnych dodatków, które odciągają wzrok od małego modela.

Zawsze służę poradą i własnymi stylizacjami.


Sesja rodzinna


Fotografia rodzinna to kolejna niezwykła pamiątka na lata. Czas, który razem spędzicie podczas sesji będzie okazją do świetnej zabawy. Uchwycę Wasze relacje, uczucia, wszystko, czego gołym okiem nie zauważacie. Gwarantuję, że już po chwili poczujecie się swobodnie i zapomnicie o tym, że jesteście na sesji i ktoś „celuje” w Was obiektywem. Gdy tylko zajmiecie się sobą, powstaną niesamowite ujęcia, na których uwiecznione zostaną Wasze emocje. Efekt końcowy na pewno Was zaskoczy.

Chrzest, urodziny, I Komunia Święta, Dzień Mamy, Dzień Dziadków, to tylko nieliczne z okazji warte utrwalenia i zapamiętania. Jeśli chcesz sprawić prezent najbliższym czy sobie, zgłoś się do mnie. Gwarantuję, że dołożę wszelkich starań, aby efekt końcowy był taki, jaki sobie wymarzyliście. Serdecznie zapraszam do współpracy, jestem otwarta na wszelkie propozycje.